ilmahpakzad

ilmahpakzad

Maintaining romantic relationships :

من هر هفته صدها ایمیل از خوانندگان دریافت می کنم که از آنها مشاوره زندگی می خواهند. درصد زیادی از این ایمیل ها شامل مشکلاتی در روابط عاشقانه است. (با ارزش است، این ایمیل ها نیز به طرز شگفت انگیزی تکراری هستند.)

چند سال پیش، متوجه شدم که به بسیاری از این ایمیل‌های ارتباطی با همین پاسخ پاسخ می‌دهم: «این ایمیلی را که به تازگی برای من فرستاده‌اید، بگیرید، آن را پرینت بگیرید و به همسرتان نشان دهید. سپس برگرد و دوباره بپرس.»

(در واقع، این پاسخ آنقدر رایج شد که من آن را در فرم تماس خود در سایت قرار دادم، زیرا از کپی و پیست کردن آن

بسیار خسته شده بودم.)آموزش کالیمبا

اگر چیزی در رابطه شما را آزار می دهد، باید آن را با صدای بلند بگویید. انجام این کار باعث ایجاد اعتماد می شود و اعتماد باعث ایجاد صمیمیت می شود. ممکن است به دردتان بخورد، اما هنوز باید این کار را انجام دهید، زیرا هیچ کس دیگری نمی تواند رابطه شما را برای شما درست کند. همانطور که ایجاد درد در عضلات به آنها اجازه می دهد دوباره قوی تر شوند، وارد کردن مقداری درد به رابطه شما از طریق آسیب پذیری باعث قوی تر شدن رابطه می شود.

در کنار احترام، اعتماد متداول ترین ویژگی ذکر شده بود که برای یک رابطه سالم حیاتی است. اکثر مردم آن را در زمینه حسادت و وفاداری ذکر کردند - به شریک زندگی خود اعتماد کنید تا خودش از بین برود، اگر دیدید او با شخص دیگری صحبت می کند ناامن یا عصبانی نشوید و غیره.سایت سازمان اصفهان

اما اعتماد بسیار عمیق تر از این است که کسی خیانت می کند یا نه. زیرا وقتی واقعاً در مورد مسافت طولانی صحبت می کنید، باید وارد یک چیز جدی مرگ یا زندگی شوید. اگر فردا بفهمید سرطان دارید، آیا به همسرتان اعتماد می کنید که به شما کمک کند و از شما مراقبت کند؟ آیا به همسرتان اعتماد دارید که به تنهایی یک هفته یا بیشتر از فرزندتان مراقبت کند؟ آیا به آنها اعتماد دارید که پول شما را مدیریت کنند یا تحت فشار تصمیمات درستی بگیرند؟آیا به آنها اعتماد دارید که وقتی شما را خراب می کنید، شما را سرزنش نکنند؟


24/07/2022
0 Poster un commentaire

Top skills to list on your resume :

مهارت های برتر برای فهرست کردن در رزومه خود

مهارت های برتر برای رزومه شما (نمونه ها)

تعداد زیادی مهارت نرم (مهارت های شخصی) وجود دارد که می توانید در رزومه خود بگنجانید، اما چگونه می دانید که کدام یک را باید بگنجانید؟ در اینجا یک لیست سریع از نمونه های مهارت های نرم است که باید در رزومه خود فهرست کنید. (مطمئن شوید که به دقت به شرح شغل نگاه کنید و مشخص کنید که چه مهارت های نرمی دارید که برای آن شغل کاربرد بیشتری دارد.)مسائل زناشویی

- مهارت حل مسئله

مهم نیست شغل چیست، در نهایت مشکلی پیش می‌آید و کارفرمایان می‌خواهند بدانند که شما قادر به ارائه راه‌حلی سریع و مؤثر هستید. در واقع، مشاغلی هستند که اساسا چیزی جز حل مشکلات شرکت، مشتریان یا هر دو نیستند.

- مهارت های تفکر انتقادی

توانایی تفکر منطقی و متفکرانه اساس تفکر انتقادی است. کارفرمایان کارگرانی را می خواهند که بتوانند در مورد یک مشکل یا پروژه فکر کنند و بهترین مراحل مورد نیاز را تعیین کنند. متفکران انتقادی راه‌های جدید و بهتری را برای کار ارائه می‌کنند، که رزومه‌سازی را به مهارتی ارزشمند تبدیل می‌کند.

– انعطاف پذیری

بسیاری از سازمان ها و صنایع مشتاق کارمندانی هستند که پویا و سازگار با هر موقعیتی هستند و یا توانایی طبیعی در استفاده از روش ها و رویکردهای مختلف در شرایط مختلف را دارند تا بهترین نتیجه نهایی را به دست آورند.

- مهارت های ارتباطی

خواه کتبی باشد یا شفاهی، توانایی برقراری ارتباط با رئیس، همکاران و مشتریان/مشتریان در همه شرایط بسیار ارزشمند است. هر چه در آن بهتر باشید، نتایج بهتری خواهید داشت.آموزشهای رایگان اف ال استودیو

- کار گروهی

اغلب مشاغل گاهی اوقات شما را ملزم می کنند که در یک مقطع زمانی با افراد دیگر کار کنید و کارفرمایان می خواهند بدانند که می توانید در یک محیط تیمی موفق شوید. برخی مشاغل بیشتر از سایرین به این مهارت اهمیت می دهند.


13/07/2022
0 Poster un commentaire

Three ways to have children with high self-confidence :

  1. آنها را نجات ندهید

هرگز آسان نیست که ببینیم فرزندانمان سختی ها یا مشکلات را تجربه می کنند. اما در برابر اصرار برای نجات آنها مقاومت کنید. ممکن است در کوتاه مدت زندگی را آسان تر کند، اما بعداً می تواند مشکلات وابستگی ایجاد کند.

مشکل اینجاست…وبسایت یوتونس

نجات دادن فرزندانتان از مبارزاتشان مانند انجام تکالیف برای آنهاست. بچه‌های شما مهارت‌های زندگی ارزشمندی را که نیاز دارند، نمی‌آموزند - ویژگی‌هایی مانند تدبیر و پشتکار.

در عوض، از فرزندان خود حمایت و تشویق کنید تا نوجوانانی مسئولیت پذیر شوند. به آنها کمک کنید تا راهبردهایی برای حل مشکلات خود پیدا کنند، اما همه چیز را برای آنها انجام ندهید.

2.اطمینان حاصل کنید که چالش ها با توانایی آنها مناسب است

وسط خال

با دادن اهداف قابل دستیابی به فرزندان خود کمک کنید تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند. اشکالی ندارد که آنها را کمی افزایش دهید، اما مطمئن شوید که کار قابل مدیریت است.

به یک کودک دو ساله فکر کنید. شما نمی توانید یک جفت کفش بنددار به کودک نوپا بدهید و از او انتظار داشته باشید که بتواند آنها را ببندد. حتی با تمرین، یک کودک دو ساله مهارت های حرکتی ظریف لازم را ندارد. این وظیفه با توانایی های آنها مطابقت ندارد.

در اینجا چیزی است که من از کار با تعداد بیشماری از کودکان و نوجوانان آموخته ام:

اگر کودک حدود دو سوم مواقع موفق شود، چالش مناسبی است. کمتر از این، کار احتمالاً خیلی سخت است.

3.به همه احترام بگذارید

کودکان دائماً در حال مشاهده و یادگیری از بزرگسالان هستند. آنها با مردم همانطور که شما رفتار می کنید رفتار خواهند کرد، پس مهربان باشید.

اگر بدون در نظر گرفتن درآمد، موقعیت اجتماعی یا اندازه بدن به دیگران احترام بگذارید، فرزندان شما نیز همین کار را خواهند آموخت.تبدیل اعداد انگلیسی به فارسی در اکسل

رفتاری را که می خواهید در فرزندان خود ببینید الگو کنید. در مورد نشان دادن اینکه شخصیت مهمتر از ظاهر یا محبوبیت است، عمدی داشته باشید. فرزندان شما یاد خواهند گرفت که ارزش خود به عوامل بیرونی بستگی ندارد. و در حالی که به دیگران احترام می گذارند، یاد می گیرند که به خود نیز بیشتر احترام بگذارند.


09/07/2022
0 Poster un commentaire

Quality study:

1.عادت وحشتناک چندوظیفه ای را کنار بگذارید

هنگام مطالعه، بازی کردن در چت یا تماشای تلویزیون در حین انجام تکالیف بسیار وسوسه انگیز است. مشکل این است که وقتی توجه گسترده می شود، مغز شما به طور کامل درگیر چیزی نمی شود…

و کیفیت کاری که تولید می کنید شروع به افت می کند.

حتی زمانی که به نظر می‌رسد دو کار را همزمان انجام می‌دهید، کاری که مغز شما انجام می‌دهد این است که مکرراً از یکی به دیگری جابجا می‌شود. و این "تغییر زمینه" دستوری برای خستگی ذهنی است.

عادت چندوظیفه ای را کنار بگذارید و انرژی بسیار بیشتری خواهید یافت تا کتاب ها را به درستی بررسی کنید.

همیشه می توانید بعداً به میم های خود بازگردید. مسافرت و گردشگری

2.چرت می‌زنی، برنده می‌شوی (چقدر خواب بیشتر مطالعه را بهبود می‌بخشد)

هرگز اهمیت استراحت را دست کم نگیرید.

آیا تا به حال متوجه شده اید که چگونه شب ها شما را اینقدر خسته و فراموشکار می کند؟

خواب گامی حیاتی برای تبدیل حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت است.

مانند زندگی، مطالعه یک ماراتن است، نه یک سرعت. هدف شما درک و حفظ اطلاعات است تا هم در روز امتحان و هم در دنیای عملی به خوبی به شما کمک کند.

پس از استراحت خود غافل نشوید. و گاهی اوقات وقتی در پروژه ای عقب می مانید، منطقی تر است که کمی بخوابید و زود بیدار شوید تا دوباره با ذهنی تازه به آن بروید.

به یاد داشته باشید، مطالعه بهتر فقط در مورد موفقیت در دانشگاه نیست

راز بزرگ زندگی این است که هیچ راز بزرگی وجود ندارد. هدف شما هر چه باشد، اگر مایل به کار باشید می توانید به آن برسید." - اپرا وینفری

مطمئناً، سازماندهی زمان صرف شده برای مطالعه و ثابت ماندن در طول یک سال تحصیلی راهی طولانی برای جلوگیری از استرس و مشکلات ناشی از تلاش برای مطالعه فشرده در پایان دارد. شما نمرات بهتری می گیرید و در حالی که در آن هستید می توانید یک زندگی عادی داشته باشید.

اما چیزی که بسیاری از دانشجویان از دست می دهند این است که کالج یک زمین آموزشی برای زندگی است.

و یاد دادن به خودتان که به جای مطالعه بیشتر هوشمندانه مطالعه کنید، الگویی از کاری ایجاد می کند که می توانید بعد از مدرسه به موفقیت در شغل خود برسید.سلامت پوست ومو

این در مورد یادگیری این است که مطمئن شوید فعالیت های تحصیلی هرگز بیش از حد نمی شوند یا بر زندگی شما مسلط نمی شوند. در مورد رسیدگی به اهمال‌کاری‌ها و حواس‌پرتی‌های اتلاف وقت قبل از اینکه شروع به تداخل با چک حقوقی کنند.


20/06/2022
0 Poster un commentaire

Advanced and fast technology with these tips :

. صفحه کلید تقسیم. برای تقسیم صفحه‌کلید iPad برای تایپ راحت‌تر، با مکان‌نمای خود در هر ناحیه متنی، روی دکمه جابجایی صفحه‌کلید در سمت راست پایین صفحه‌کلید ضربه بزنید و نگه دارید و صفحه‌کلید را به سمت بالا بکشید تا تقسیم شود. وقتی صفحه کلید را به پایین بکشید، نیمه های صفحه کلید ادغام می    .شوندانگیزه و موفقیت

 :تلفن های هوشمند

از عمر باتری محافظت کنید. برای محافظت از عمر باتری گوشی هوشمند خود، روشنایی صفحه نمایش را حداقل 10 درصد کاهش دهید. صفحه را طوری تنظیم کنید که در ثانیه های کمتری خالی شود. بلوتوث را در صورت عدم نیاز خاموش کنید. وای فای را غیرفعال کنید (مگر اینکه قصد اتصال داشته باشید). و یک برنامه صرفه جویی در باتری (مانند Juice Defender برای گوشی های هوشمند اندروید) را دانلود و نصب کنید.

شارژرها. شارژرهای امروزی دارای قدرت خروجی متفاوتی هستند که معمولاً از 0.4 تا 1.25 آمپر متغیر است. استفاده از شارژر با آمپر بالاتر مشکلی ندارد، اما استفاده از یک آمپر کمتر از نیاز گوشی شما می تواند به باتری گوشی آسیب برساند.

شماره گیری 911. برای کسانی که تلفن ثابت را کنار گذاشته اند، باید زمانی را به فرزندان خود آموزش دهید که چگونه از تلفن هوشمند خود برای شماره گیری 911 در مواقع اضطراری استفاده کنند. علاوه بر این، از آنجایی که سیستم‌های 911 مکان‌ها را به سرعت شناسایی نمی‌کنند، به فرزندان خود بیاموزید که موقعیت   اضطراری خاص را نیز در اختیار اپراتور 911 قرار دهنداخبار و آموزشی.

تلفن خود را پیدا کنید. Mobile Defense یک برنامه رایگان است که سیگنالی را ارسال می کند که به شما امکان می دهد مکان گوشی هوشمند را در نقشه وب شناسایی کنید، در صورت گم شدن یا سرقت آن. علاوه بر این، این برنامه به شما این امکان را می دهد که برای محافظت از محتویات آن، تماس بگیرید و گوشی گم شده یا دزدیده شده خود را قفل کنید. توجه: عملکرد مشابهی در iPhone، iPad و سایر دستگاه های تلفن همراه تعبیه شده است. همچنین، بسیاری از این برنامه ها دارای ویژگی پاک کردن از راه دور هستند که به شما امکان می دهد تمام داده ها را از راه دور از دستگاه خود پاک کنید.


13/06/2022
0 Poster un commentaire